ویسمن آداک تجارت
 تلفن : ۴۴۸۱۹۸۲۷-۰۲۱   |   En


مقاصد شرکت

گستره عظیم در تامین نیازهای صنایع سنگین کشور

“شرکت ویسمن آداک” امروز با گذر از مرزهای صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، افتخار تامین نیازهای صنایع سنگین چون آب و فاضلاب، راه سازی، معدن و استخراج کانی های فلزی و غیرفلزی درکارنامه خود دارد.
ویسمن از ابتدای اکتشاف و آغاز حفاری تا جداسازی و استخراج در کنار تیم‌های ساخت و تولید قرار گرفته ونقش مهمی را در این میان ایفا نماید.
در تداوم عملیات انتقال، پالایش، فرآوی و تولید نیز این ویسمن است که علاوه بر تامین تجهیزات فنی، با پشتیبانی و نگهداری از دستگاههای تخصصی توانسته است جایگاه مطلوبی در میان تامین کننده گان این نوع تجهیزات برای خود تامین نماید.

انتخاب برترین برندهای جهانی و ارتقاء کیفیت محصولات

تبدیل ویسمن به یک مجموعه قابل اعتماد، یک فرآیند بلند مدت بوده که با لحاظ تمام معیارها، محقق گردیده است.
یکی از این معیارها، تامین تجهیزات از بهترین کمپانی های اروپایی و آمریکایی است. تجهیزاتی که با وجود کسب استاندارهای بین المللی بار دیگر مورد تست های کیفت سنجی قرار گرفته اند.
ویسمن در آستانه ارتقاء صنعت ملی، علاوه بر گسترش تعاملات بازرگانی با برندهای سطح اول جهان در زمینه تامین تجهیزات، مطالعات خود را نیز همسو با پیشرفت های جهانی تعیین کرده تا قطعات مورد نیاز با پیشرفته ترین تکنولوژی ها تامین گردد.
حضور ویسمن در کنار بزرگترین پیمانکاران داخلی، نشان از حسن اعتماد به این مجموعه دارد. این اعتماد مسئولیت سنگینی برای ویسمن ایجاد می کند تا به عنوان مشاور و تامین کننده امین در دوران دشوار تحریم ها نقش مهمی همسو با اهداف کلان ایران اسلامی ایفا نماید.

تلاش در جهت پشتیبانی از محصول و ارتقاء رضایتمندی مشتری
رضایت مشتری مهم ترین اصل در ویسمن است. همین راستا عملیات Shipping و تحویل فوری به مشتری از اولویت های این مجموعه قرار گرفته است.
به کارگیری محصول مناسب در زمان مناسب، بهترین بازدهی را خواهد داشت. در همین راستا و با توجه به موانع مختلف اقتصادی، سیاسی و … ویسمن با به کارگیری تمامی امکانات سعی در تسهیل فرآیند تحویل کالا از مبدا تا مقصد دارد.
با توجه به آرمان شرکت که برپایه مشتری مداری استوار است تعهدات این مجموعه با فروش کالا به پایان نمی رسد بلکه پشتیبانی و تامین خدمات پس از فروش همواره در دستور کار قرار دارد.